Series
Ratings
148
The PromiseRated ★ 3.0- 정의의 아군Rated ★ 4.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Sweet SpyRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5- The Final MatchRated ★ 4.5
Six SiblingsRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Love in Your BosomRated ★ 4.0
Love TrulyRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0- Super RookieRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5