Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
MistyRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5