Movies
Ratings
800
Lights OutRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 0.5
Terminator SalvationRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.5
Sector 7Rated ★ 0.5
Taken 2Rated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0