Series
Ratings
14- EXchange Season 3Rated ★ 5.0
LifeRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0