Series
Ratings
206
Gu Family BookRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Wedding PeachRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 4.5
Shine or Go CrazyRated ★ 5.0
I Have a LoverRated ★ 5.0- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0