Movies
Ratings
211
NoahRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
HowlingRated ★ 2.0
ChloeRated ★ 2.5
pace makerRated ★ 2.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
The HostRated ★ 1.5
Missing YouRated ★ 2.5
A MillionRated ★ 2.0
HindsightRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
In the Heart of the SeaRated ★ 1.5
SaltRated ★ 2.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.5
Slow VideoRated ★ 2.0
The PhoneRated ★ 2.0
Into the StormRated ★ 1.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
LucyRated ★ 0.5