Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Born for the SpotlightRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.0