Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.5
Take PointRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Feng ShuiRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.5