Movies
Ratings
89
TRON: LegacyRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5