Titles you rated
Slam DunkRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0