Series
Ratings
26- The Lost RoomRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Under the DomeRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0