Movies
Ratings
524
SplitRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 1.5
The Gray ManRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
No Time to DieRated ★ 0.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 1.5
MayhemRated ★ 2.5
SpawnRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 2.0
The EqualizerRated ★ 1.5
Escape RoomRated ★ 3.5