Movies
Ratings
521
JulesRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good MorningRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 1.5
MovingRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The DeliveranceRated ★ 1.5
HavocRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
LouRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.0