Titles you rated
BossRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Invention of LyingRated ★ 3.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0