Titles you rated
There Will Be BloodRated ★ 3.0
Bumpkin SoupRated ★ 2.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Regular LoversRated ★ 2.0
ElephantRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 2.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 2.0
Swiss Army ManRated ★ 2.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.5
8½Rated ★ 4.0
Sunset BoulevardRated ★ 3.0
Blow-UpRated ★ 4.5
Funny GamesRated ★ 3.5
Cold FishRated ★ 0.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 2.5
A Burning Hot SummerRated ★ 2.0
Tokyo!Rated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
The EclipseRated ★ 4.0