Titles you rated
Normal PeopleRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 4.0- 세계테마기행 - 신이 빚은 대자연,아르헨티나Rated ★ 2.5
 - The Law of the CityRated ★ 3.5
 
Life on MarsRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.0