Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Evil DeadRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Sweet BeanRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 1.5
Men in BlackRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0