Movies
Ratings
34
My GirlRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5