Movies
Ratings
580
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5