Series
Ratings
49
The Great PassageRated ★ 3.5
Monogatari Series: Off & Monster SeasonRated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? OVARated ★ 2.5
KiddingRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5
Conan Without BordersRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
The Chef ShowRated ★ 3.5
CastlevaniaRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
BondingRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5