Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0
Paddington in PeruRated ★ 3.0
The PactRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.5
Mission: CrossRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5