Titles you rated
Hyper KnifeRated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 4.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
ManifestRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0- Scouting ReportRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5