Series
Ratings
200
Youth of MayRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.5