Movies
Ratings
120
CloverfieldRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.0