Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 5.0
Justice PaoRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0