Titles you rated
Band of SistersRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 2.5
Missing NineRated ★ 2.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
The Great DoctorRated ★ 1.0
MomRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0