Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5