Titles you rated
RevelationRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
The Solitary GourmetRated ★ 1.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 2.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- One WinRated ★ 2.5
StreamingRated ★ 2.0
Hitman 2Rated ★ 0.5
The Electric StateRated ★ 3.0
Honeymoon CrasherRated ★ 2.0
The Hidden FaceRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 0.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0