Series
Ratings
336
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 2.5
Dear HongrangRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.5
See Season 3Rated ★ 3.0
SeeRated ★ 4.0
SeeRated ★ 3.5
Interior ChinatownRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 3.0