Movies
Ratings
52
Yellow ElephantRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 2.0
Crimson TideRated ★ 2.0
AlwaysRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Definitely, MaybeRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0