Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.0
The FirstbornRated ★ 3.0- GhostRated ★ 3.0
- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 3.0
- Sad Love StoryRated ★ 3.0
Shining DaysRated ★ 3.0
White LiesRated ★ 3.0- Eun ShilRated ★ 3.5
Master: God of NoodlesRated ★ 2.0
5th RepublicRated ★ 3.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Age of InnocenceRated ★ 2.5
One Fine DayRated ★ 2.5- Paper CraneRated ★ 2.5
Love and AmbitionRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 3.5