Series
Ratings
54
QueenmakerRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 2.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 2.5
Hidden SingerRated ★ 3.5- 나루토 2기Rated ★ 3.5
- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
- Toy SoldiersRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 1.0
Game of ThronesRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5- Phantom SingerRated ★ 3.0
- Sherlock UncoveredRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0