Titles you rated
The Story of Qiu JuRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 2.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 2.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0