Movies
Ratings
736
Bicentennial ManRated ★ 3.0
APT.Rated ★ 2.0
The UninvitedRated ★ 2.0
SpeciesRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 5.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
The EyeRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
DraculaRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 2.0
Final Destination 5Rated ★ 3.0
Death Becomes HerRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.0
Cube ZeroRated ★ 4.0
Three… ExtremesRated ★ 3.0