Movies
Ratings
83
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Fortune SalonRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0