Titles you rated
Letters to JulietRated ★ 3.0
The Wedding PlannerRated ★ 2.0
The DreamersRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0