Movies
Ratings
31
U.S. MarshalsRated ★ 3.0
An EducationRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0