Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Before We VanishRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 2.0
First SummerRated ★ 3.0
Tokyo SonataRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Bright FutureRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
PulseRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Pauline at the BeachRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
ZamaRated ★ 4.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.5
Ali: Fear Eats the SoulRated ★ 4.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 3.0