Titles you rated
SuccessionRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5