Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.5