Movies
Ratings
1213
Scent of a WomanRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0