Titles you rated
KlausRated ★ 5.0
BombshellRated ★ 5.0
Miss AmericanaRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 0.5
Soul MateRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5