Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0