Movies
Ratings
78
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
JumperRated ★ 1.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 1.0
TakenRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 1.0
Late BlossomRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 1.0
LeonRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 2.0