Movies
Ratings
124
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 1.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 4.0- PapaRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0