Titles you rated
The Man from EarthRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
SaltRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0