Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 2.5
JumongRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0