Movies
Ratings
31
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0