Movies
Ratings
20
FriendRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 2.0
The PianistRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0