Movies
Ratings
406
OnceRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.5
Eight BelowRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Wet DreamsRated ★ 2.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
BoltRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Eye For An EyeRated ★ 2.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0